VW Passat 1.9 TDI me klim

Shitet nga: Bedri 07 Shk 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes passatin 1.9 TDI. Me I te kuqe viti i prodhimit fund te 1996 posedon felga central klima tronik airbega, kasetofon goma te reja gjamat elektronik
etj ne gjendje shum te mir teknike regjistrim 7 muj si dhe komoditet te mir . Pres blers serioz tel:044198282 n
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim