VW Passat 1.9 TDI 2002

Shitet nga: Liridon 07 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Passat 1.9, Viti 2002, Rexhistrimi i pare ne Kosov vet e kam rexhistru dhe doganu.
Vetura posedon: AUTOMATIK TIPTRONIK, BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, NXEMJE KARRIKAV, XHAMAT ME RRYM, ABS, ESP, KLIMARONIK, DVD, NAVIGACION, ETJ ETJ

NDRRIM VETEM ME NDONJE VETUR ME TE RE SI PSH: AUDI A3,A4 OSE VW GOLF V, VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim