VW Passat 1.9 TDI HIGHLINE -03

Shitet nga: Passat 11 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes passat 1.9 tdi highline viti i prodhimit 2003 km 179.000 me libra te servisit . Ekstra : senzor parkimi , navigacion, nxemje korrika , alufelne , timonin me dru dhe osht ne gjendje shum shum te mire , i sapo ardhur nga Gjermania i pa doganuar..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim