VW Passat 1.9tdi -04

Shitet nga: i.k. 09 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet passati 1.9 td-i te kuqe automatik-tiptronik viti 09. 2004 pa dogan i ardhur nga gjermanija i ka tona te mirat qa i duhen nji kerri llux qmimi 3000 euro i interesuari mund te thret ne keta nr, tel. 045-890-170 si dhe 044-455-535 qmimi me marveshje bajm pak lirim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim