VW Passat 2.0 TDI Comfortline BM.Tech. -11

Shitet nga: Eldin Buzgovic 27 Tet 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Passat 2.0 TDI Comfortline BM.Tech.


Passat 2.0 TDI Comfortline BM.Tech.


Specifikat :

- 2.0 TDI/Blue Motion Technology/ Manual/ 6 Shpejtesi
- Fikja e vetures ne Ndalje Auto ( sistemi per kursimin e naftes)
- Senzoret ( Perpara, Mbrapa, Te shiut, Pasyrat anesore mbyllen per mbrenda)
- Auto Hold ( Mbajtja e shpejtesise ne menyre automatike)
- Xhamat te eresuara
- Posa i regjisturar ne muajin 10/2015 - 10/2016/ Sigurimi TPL Plus ( Maqedoni, Serbi)
- Libri i Servisimeve ( Ne menyre te rregullt, Porshe Kosova, KM te verifikuara dhe te garantuara ! 173000 KM )
- Me nje fjale teper i rujtun dhe ne gjendje jashtezakonshme !!

Verjetje :

E shes ose e nderoi ( Arsyeja eshte qeshtje personale nuk ka ndonje arsyej tjeter apo qe lidhet me veture!! )

Me kesh vjen 14 000 /13900
Me ndrim 14 600 !
Veturat me te cilat kisha ba ndrim jan :
Golf 5, Passat 3 c etj.

Oferta serioze edhe ne viber :
+ 38649728102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim