VW Passat 2.0 dizel -05

Shitet nga: passat 21 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet pasat 2.0 ne gjendje te mir teknike
vetura posedon
senzor para dhe mbrapa
senzor shiu
pulla ne timon
navigacion orginal nga vw
ulse e para me nxemje
ulse lekur antillop te zezë
shanzher me 6cd

per me shum kontakto ne 044852040
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim