VW Passat 2.5 -00

Shitet nga: Bekim 09 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes passatin 2.5 n gjendje t rregull me klim centrrall pasqyret me rrym me fellne dhe me ni fjal pas asni vrejtje per m shum info 045 495 499 ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim