VW Passat 3BG, dizel, automatik, klimatronik -04

Shitet nga: Flamur 28 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer, per me teper ky lloj eshte nenlloji i fundit nga ky model i Passatit, dmth ka karakterstike shume me te mira se Passat-at e ketij lloji. Eshte automatik dhe klimatronik. I doganuar dhe me regjistrim valid te plote dhe per Maqedoni deri ne Qershor 2015, gomat e reja te dimrit dhe te veres. Cmimi eshte i volitshem dhe sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim