VW Passat 3C 2.0 TDI -05

Shitet nga: Urim 15 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Passati 3c 2005, 2.0 TDI
Klimatronic,Karrige me Nxemje,
Ne gjendje perfekte teknike, me te gjithe servisat e kryer.
Ka te ndrruar komplet Zamajac dhe Korpe Llamell (e sapo nderruar)
Komfort Passati CC , Lekure e zeze shum e ruajtur.
2 Pare Goma ( Vere & Dimer)
Regjistrim deri ne fund te Nentorit 2015
Eshte regjistrim i pare ne KS.
Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra.

Per me shume kontaktoni ne numrin :

049/698-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim