VW Passat-89

Shitet nga: Passat 25 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes veturen urgjent

Tipi: Passat 2

Viti I prodhimit :1989

Karburant: Dizell 1.6

Ne gjendje shum te regullt teknike dhe optike
I regjistruar ne RKS deri Ne Fund te vitit 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim