VW Passat CC DSG bi turbo 2013 me dogan

Shitet nga: Passat CC 27 Pri 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes VW Passat CC Sport 2.0 Diesel , Automatik (DSG), 125kW Ngyre Kafte mbyllet
Viti prodhimit 05.2012 , me dogan, me homologim dhe me regjistrim te pare ne Kosove para 3 muajve. 170000 km te kaluara. libri i servisit prezent.
Vetura eshte ne gjendje Extra te mire, me servise te autorizuara te rregullta cdo 10000 km, ne servis te autorizuar te VW
Posedon guma te veres me fellga alumini, gjithashtu ka guma te dimrit me profil shume te mire te cilat gjithashtu jan ne fellga alumini,KLIMA TRONIK
5 ULSE
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL ME VOICE KOMAND
PARKIM AUTOMATIK ROBOTONIK
KARRIKA OSFIX 5 ULESE
KARRIKA ME FTOHJE DHE ++MASAZH++
SISTEM AUTO PARKING PLUS SENZORE DHE KAMERE
SENZOR TE GOMAVE
AUTO DRITA TE GJATA ROBOTONIK (ADAPTIVE LIGHTS)
SENZOR N XHAM
XHAMAT E MBASME TE NXIERA FABRIKISHT
DRITAT SHKURTAT GJATAT FULL LED (JO KSENON, TIP I RI)ME SENZORA NE BAZ TE TIMONIT
AMORTIZERA ME NGRITJE , KOMFOR NORMAL DHE SPORT
PERDE XHAMA
AUTOMATIK TIMON PER PERCJELLJEN E TRAKAVE TE RRUGES
AUTOMATIK lexon SINJALIZIM TE SHENJAVE TE TRAFIKUT
AUTOMATIK SINJALIZIM PER TEJKALIME
AUTOMATIK FIKJE NE NDALJE pa QELS
AUTOMATIK HAPJE MBYLLJE DYERVE ME PREKJE (TOUCH SENSORE) pa qels
PANORAM ME XHAM KROMATIK
LLAJSNE KROM
ABS
EPS
12 AIR BAG
BORD KOMPJUTER

DVD player me kod ( Lexon DVD edhe gjate levizjes)

GJAMA ELEKTRONIK
GJAMA T ERRSUAR FABRIKISHT
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO CD
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
SENZOR PER PUSHIM KUNDER GJUMIT
ETJNuk bejme ndrrim me ndonje vetur audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra..banesa.t..vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 tjeter apo gjesend tjeter.

Informata me te hollsishme ne 044/049- 183 222

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim