VW Passat Karavan - 1.9 Turbo Dizell - 1 vjet re..

Shitet nga: Passat 29 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
--Vw Passat 1.9 Turbo Dizel viti i prodhimit 11 muji 1993

--Rigjistrim ka deri ne Daten 10.03.2016
--Timonin Hidraulik
--Xhamat (4) Elktronik
--Centrall ( e ka alarmin dhe centralin me komand ...Por um ka Digitroni ) , (4) Gumat te reja Dimrit
--Ka kuken kyqje me rrym
--ka Shiber Elektronik-
--Interjerin shum te Mir I pastert mrena edhe jasht
--Ngjyra eshte Kristal ( Perla ) metalike e zezë ndryshon sipas dillit
--Vetura eshte per Familjar shpenzimet minimale 6.5 L. (100 km )
--Kushë e ka kysmet perkthimi te Noteri Meniher
-- Rrytpi Dhamzorin e ka ndrum sponat filterin e ajrit osht tip top Per momentin ska nevoj me investu .
-- Ka munsi Ndrrimi qmimi ndryshon me ndrrim
--Ju lutem mos thirrni pas Ores 22 Ju faleminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim