VW Passat benzin -99

Shitet nga: valboni 23 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes passat benzin 1.6 ne gjendje shum te mir shpenzimet i ka shum te vogla dhe nuk ka nevoj me invstu as ni cent RKS dej mujn 05.2015 me mundsi drrimi ju mir pres tel 049509918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim