VW Passat benzin-gaz ne dizne -98

Shitet nga: Milazim 12 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet passati 1,8 benzin dhe gaz ne dizne sistem te mire. RKS deri ne nentor 2015 . Ne gjendje shume te mire dhe shpenzime shume te vogla 5 euro gaz i ben 100 km dhe punon shume mire ne gaz. dmth dhezet ne benzin dhe vet kthehet ne gaz, kurre problem skam pas shkon shume mire.ABS, AIRBAG, centrale, fellne , klimatronicc ne funksion pasqyret dhe xhamat me rryme, karrigat me nxemje etj. Eshte ne gjendje te mire dhe i ruajtur. Duke i pasur parasysh performancat qe ka, vetura shitet me çmim te volitshem. Presim bleres serioz. Mund te thirrni edhe ne viber +37744911669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim