VW Passat dizel -00

Shitet nga: xhavit 22 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet vetura passat 1.9 disel esht shum i ruajtur dhe esht ne gjendje te rregullt dhe ka shum shpenzime te vogla per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim