VW Passat dizel -06

Shitet nga: Auto Sallon Drini 08 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
VW Passat 3C
2006 manual dizel 2.0 TDI
me dogan 187 000 km te kaluara
me klim dhe te gjith opsionet e tjera
vetura eshte ne gjendje tee rregullt teknike
per me shum informacione na vizitoni gjindemi ne stanovc te eperm magjistralja
Prishtinë-Mitrovicë ose ne numrat e telefonit 044140893-044418737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim