VW Passat dizel -90

Shitet nga: Amiri 10 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet pasati 1.9 TURPO DIZEL 10 MUAJ REGJISTRIM GOMAT EREJA
TE DIMIRT DHE TE VERES m-s regjiostrim ka 10 muaj osht ne gjendje te rregultt osht shum i rujtun si jasht edhe mrena nuk ka nevoj per investime ka hargjime te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim