VW Passat dizel -90

Shitet nga: pasati 16 Maj 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes pasatin ne gjendje te rregullt teknike 1.6 turbo dizell enterkuller timon hidrolik gjamat me rrym centrall Regjistrim deri 07.11.2015 shum i rujten mrena po ashtu dhe jasht hargjime te vogla mundsi Ndrrimi me gollf tresh ju mirpresim dhe vlen te theksohet nuk esht ne hipotek perkthet meniher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim