VW Polo 1.2 benzin -11

Shitet nga: Polo 15 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 600 EUR

Komuna: Prishtinë
VW POLO 1.2 BENZIN E DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS 1 VIT

NE GJENDJE SHUM TE MIR
KLIM
ABS
CENTRALL
ALARM
GJAMA RRYM
GJAMA KOLOR FABRIKISHT
FRENA TE AVANCUAR FABRIKISHT
KASETOFON FABRIKISHT MP3 NAV
GOMA TE REJA VERE
VITI i PRODHIMIT 09.11.2011


Vetura eshte ne emrin tim personal dhe perkthehet menihere
Ndrime nuk bojm

Numri kontaktues: 045 93 93 93
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim