VW Polo 1.4 -95

Shitet nga: Polo 08 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Radio
Shiper
Pasqyret dhe xhamat elektronik
E pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim