VW Polo 1.9 2003

Shitet nga: fatoni 26 Pri 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes polo 1.9 74 kw 2003,ka klim tronik,ka karrika me nxemje,ka navigacion,eshte lekur dhe eshte ne gjendje teknike shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim