VW Polo 1.9 SDI -01

Shitet nga: pollo 23 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura shitet dhe posedon keto opsione:
Klim
Gjama me rrym
Radio CD
Hidraulik
Fellne
Goma dimri M+S
Aerebag
Rexhistrim 02-07-2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim