VW SHARAN 1.9 TDI FULL OPSION -02

Shitet nga: SHARAN 03 Gsh 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHARAN 1.9 TDI KAMBIO MANUALEI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ESP ABS SRS AIRBAG KLIMATRONIC 2 ZONALE SENSOR SHIU XHAMA ELEKRONIK TE ZI FABRIKATO DHE ME THARJE RADIO CD NAVIGATOR ORIGJINALVW GOMA TE REJA AMORTIZATOR TE RI TE GJITHA SHERBIMET E TJERA TE KRYERA NE GJERMANI DISQE ALUMINI ''BBS'' 220 MJIJE KM ME LIBER SERVISI NE GJENDJE SHUM TE MIRE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE CEL...069 22 90 813 DHE NE VIBER OSE WP...!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim