VW Sharan 1.8 T, klimatronik, 7 ulse, RKS -00,...

Shitet nga: Fatsumi 25 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 590 EUR   3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Automjet familjar, tipi VW Sharan, benzin, në gjendje ekstra të rregulltë me të gjitha, që i duhen një automjeti të tillë si: klimë automatike, 7 ulëse, board compjuter, CD player, shpenzime më të vogla se 7 L për 100 km në rrugë të hapur, centralë, ...

RKS i skaduar dhe i çlajmëruar (pra s'ka dënim).

Mundësi ndrrimi me veturë më të vogël.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim