VW TIGUAN 2.0, 4x4 -11

Shitet nga: GEZIM 10 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 200 EUR

Komuna: Prishtinë
ESHTE I BLERE NE "PORSCHE KOSOVA" ME KM 00. ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER, I REGJISTRUAR DHE KASKO I SIGURUAR, NDERSA SOT QE SHITET ESHTE ME VETEM 57000 KM TE KALUARA.
TRIPTRONI. BLUETOOTH, KLIMA-DUAL, PANORAMA ETJ.
P.S. NE OFERTEN E SHITJES HYJNE EDHE KATER GOMA TE TE NJEJTES VETURE
VIBER DHE VALA 044 122 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim