VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION -08

Shitet nga: AutoSherreti 12 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK , Me dogan te paguar
Opsione : klim , timonin sport , ulset sport , bordkompjuter ,
tempomat , PARKASIST vet parkim , RADIO CD TV Touchscreen ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
driatret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj
Tel 044 93 00 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim