VW TIGUAN 2.0 TDI SPORT DSG DPF FULL EKSTRA 6 MU..

Shitet nga: Fiton Jusufi 18 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG DPF

Ofert Speciale me paisje shume te larta dhe çmim te ulët si dhe 6 Muaj GARANCION

Karakteristikat Teknike:
Modeli: Tiguan SPORT&STYLE
Motori: 2.0 TDI
Fuqia KW/KF: 103/140
Transmisioni: 6 - Shpejtesi DSG
Terheqja: 4X4


Paisjet:
Ngjyra e Zezë Metalike
5 Dyer me Dritare elektrike
Shina mbi kulm, të Argjenda
Rrota Alumini “BOSTON” 7J x R17”, Gomat 235/55 MICHELIN
Drita të Mjegullës Para
Drita dite si dhe Leaving home-Coming Home (manual)
Dritaret anësore mbrapa dhe dritarja e pasme, të erresuar 65%
Dritat e shkurta dhe te xhatat BI XENON ME LARSE
Drita e pasme per mjegull
Airbag për Shoferin , Pasagjerin pranë shoferit dhe për pasagjerët mbrapa
Rrotë rezerv me paisjet për ndrrim të rrotes
Timoni Multifunksional me Tiptronik
Klimë Automatike “CLIMATRONIC” – rregullim I klimës në menyrë automatike
Radio CD “RCD 510” me 8 zmadhues Touchscreen, SD-Card lexues.

Dritaret e para dhe te pasme elektronike
Retrovizoret e jashtem elektronike dhe me ngrohje
Retrovizori i brendshem me errsim automatik
Senzor shiu
Pergaditje per telefon
8 x Airbag
Timoni nga Lekura, Multifunkcional per Radio dhe Bordcomputer
Business Packet: Alarm kunder vjedhjes "Imobilizer"
Ndezja e dritave ne menyre automatike;
Pasqyrja e brendshme me errsim automatik dhe senzor shiu;
Pasqyret e Jashtëm, me rregullim elektrik, me nxemje dhe me palosje elektrike
Tempomat; Bordkomputer Plus;
Drita para per mjegull;
Fshiresat ne parafango me ngrohje;
Uleset e para me ngrohje; Ulse na lekura VIENA me ulse sportive
tepiha textili para dhe mbrapa si dhe tepiha gome para mbrapa
Mbyllja qendrore me teledirigjim



SIGURIA
ESP inkl. ABS me ASR,EDS,MSR dhe Stabilisator per Rimorkio
Trekendeshi
ISOFIX lidhesi per fiksimin e uleseve per femij ne uleset e pasme
Rrypat e sigurise me dri pika sigurimi me rregullim te lartesise dhe shtrengues te posaqem
Pasqyrja e mbrendshme me errsim automatik.
Airbag per vozitesin dhe bashkvozitesin, airbagu I bashkvozitesit me mundesi deaktivizimi
Airbag sistemi I kokes per pasagjeret para dhe te pasem, inkuzivisht edhe airbaga anesor ne uleset e para
Mbeshteteset e kokes para me siguri te veqant me rregullim te lartesise dhe te lakueshme
Sinjalizues per mos vuarjen e rrypave sigurues me virshkellim dhe sinjalizim ne display
Rest Assist
Freni I dores elektronik me buton, inkl. Auto Hold Funkcion dhe Asistenc per rruge te renda me tatpjete
Timoni me rregullim ne lartesi ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim