VW Tiguan TDI -10

Shitet nga: 049750777 13 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Volkswagen xhip Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG DPF

Ofert Speciale me paisje shume te larta dhe çmim te ulët.

Karakteristikat Teknike:

Modeli: XHIP TIGUAN SPORT&STYLE
Motori: 2.0 TDI
Fuqia KW/KF: 103/140
Transmisioni: 6 - Shpejtesi DSG
Terheqja: 4X4


Paisjet:
Ngjyra e Zezë Metalika
Senzor shiu
Pergaditje per telefon
8 x Airbag
Timoni nga Lekura, Multifunkcional per Radio dhe Bordcomputer
Business Packet: Alarm kunder vjedhjes "Imobilizer"
Ndezja e dritave ne menyre automatike;
Pasqyrja e brendshme me errsim automatik dhe senzor shiu;
Pasqyret e Jashtëm, me rregullim elektrik, me nxemje dhe me palosje elektrike
Tempomat; Bordkomputer Plus;
Drita para per mjegull;
Fshiresat ne parafango me ngrohje;
Uleset e para me ngrohje; Ulset lekurë VIENA me ulse sportive
tepiha textili para dhe mbrapa si dhe tepiha gome para plus mbrapa
Mbyllja qendrore me teledirigjimSIGURIA
ESP inkl. ABS me ASR,EDS,MSR dhe Stabilisator per Rimorkio
Trekendeshi
ISOFIX lidhesi per fiksimin e uleseve per femij ne uleset e pasme
Rrypat e sigurise me dri pika sigurimi me rregullim te lartesise dhe shtrengues te posaqem
Pasqyrja e mbrendshme me errsim automatik (mund te porositet vetem nese mirret pakoja "Licht & Sicht")
Airbag per vozitesin dhe bashkvozitesin, airbagu I bashkvozitesit me mundesi deaktivizimi
Airbag sistemi I kokes per pasagjeret para dhe te pasem, inkuzivisht edhe airbaga anesor ne uleset e para
Mbeshteteset e kokes para me siguri te veqant me rregullim te lartesise dhe te lakueshme
Sinjalizues per mos vuarjen e rrypave sigurues me fishkellim dhe sinjalizim ne display
Rest Assist
Freni I dores elektronik me buton, inkl. Auto Hold Funkcion dhe Asistenc per rruge te renda me tatpjete
Timoni me rregullim ne lartesi dhe gjatesi
3 Mbeshtetese koke mbrapa


VETURA POSEDON LIBEREN E SERVIST KM TE GARANTURA.

4X GOMA T' REJA T`VERES. +4 GOMA T`DIMERIT T`REJA M+S.

VETURA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE.

SERVISIMET I KA TE RREGULLTA TEK BAKI AUTOMOBILE KU DHE OSHT BLERE ME KM 00 CMIMI I BLERJE KA QEN 44.782

I RUJTUR TEJMASE SI UN NGJYR ASHTU EDHE UN INTERIER.

KERRI S`KA KURRFAR VREJTJE.

JU GARANTOJ PER GJITHQKA.


VEQ SE PO SHIFEN EDHE FOTOGRAFIT.

PER ME SHUM INFORMATA :

KONTAKTO: 044424344 & 049750777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim