VW Touran dizel -03

Shitet nga: Auto Sallon Xhafa 30 Qer 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 100 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura osht ne gjendje shum te mir teknike e sapo ardhur nga zvicrra osht vetem me Dogan osht e ruajtur si brenda shtu dhe jasht posedon 2 qelsa mbyllje qendrore libren e servisit 4 goma te reja etj Auto Sallon Xhafa. Hajvali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim