VW Touran1.9TDI -2004,7 ulese ngjyra e zezë,bren..

Shitet nga: VW TOURAN 13 Pri 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
VW Touran 1.9 TDI -2004,
7 ulese
110ps
,6 shpejtesi ,
ngjyra e zezë,brenda ngjyre krem eshte e rralle,
fellne alumin
klimatronik me dy zona klimatike
tempomat
radio cd
fijoka perpara karrikes se djathe me ftohje per pije
vetura punon shume mire dhe eshte e ruajtur.hargjimet e vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim