VW Up -2013 shiitet !!!!!!

Shitet nga: Fidan 19 Krr 03:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura volkswagen Up!
Viti i prodhimit 2012
regjistrimi i pare ne vitin 2013
vetura i ka vetem 63000 te kaluara me liber servisi kilometrazh te garantuar.
posedon serviset e kryera me rregull. servisi i fundit i esht ber tash ne 55000 km. gomat e dimrit i kam ble te reja frenat , i ka te nderruar. posedon edhe gomat e veres te reja. te cilat jan te vendosura per momentin .
ka te vendosura extra dritat bixenon dhe ledat ne pjesen e brendshme dhe te jashtme shpenzimet minimale vetem 4.2 brenda qytetit . Po ashtu ndrrimi i mundshem. vetura nuk posedon asnje nevoj per investim. te gjitha serviset e kryera tek BAKI automobile ku edhe esht bler vetura. mundsi ndrrimi me veture me te madhe. cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim