VW Vento 1.9 dizel -94 - e shitur

Shitet nga: Musa Jahiri 22 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Teknikisht vetura eshte ne gjendje shume te mire. Motori eshte diesel i thjeshte dhe ne gjendje perfekte. Shpenzimet i ka shume te vogla. Eshte veture familjare. Po e shesim me qellim te blerjes se nje veture me te mire (Passat 3C). Nderrim i mundshem me ndonje veture te tipit Passat 3C.

Vetura posedon alarm, shiber, hidraulik, kasetofon, gomat e para shume te mira, etj. Ka regjistrim deri me 20 Qershor 2015. Servisi i fundi i eshte bere para 3 muajve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim