VW Passat 1.6 TDI BlueMotionTechnology Comfortline

Shitet nga: Passat 17 Qer 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR   11 700 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
*VW Passat B7 Comfortline 1.6 TDI BlueMotion
*Viti i Prodhimit: 2012
*Transmisioni: 6-shp. manual
*KM te kaluara: 192000KM
*Navigacion evropian, STAR/STOP
*Senzor 360’
*Displej multifunksionale(touch) "
*Timoni multifunksional nga lëkura
*Karrikat me nxemje ftohje
*Cruise-control (Tempomat)
*Ndalje automatike ne semafor
*Klima automatike "Climatronic", 2 zonale
*Park-assistant,
*Airbag x8, *ABS, *ESP, *ASR *2 Celsa
*Vetura eshte ne gjendje prefekte teknike optike... +38349131397
libra servisi si dhe 2 Qelsa Ne Vetur ska nevoj per as nje investim Vetur per familjar
Ndrrim nuk bej!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim