Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rent a Car Dardania Sot 15:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touareg
Rent a Car Dardania
Leshojm vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel
+37744269000 / 044269000
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

Toureg viti 2008 dizel 3.0 TDI Automatik full

Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime
+37744269000 / 044269000

rentacardardaniaa@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim