VW golf 5+ 1.9 77 kw 2006 -06

Shitet nga: Faton 03 Gsh 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vw golf 5+ 1.9 77 kw 2006,ka klim tronik,karrika me nxemje,ka tempomat,ka navigacion,ka senzora parkingu per mbrapa ,i ka tre qelsa,eshte modeli GOAL,dhe eshte ne gjendje teknike shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim