VW kombi per 5 persona dhe bartes -92

Shitet nga: arben 13 Mar 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje te mire regjistrim deri me 28 04 20155
info viber.0037744189290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim