Vetura -02

Shitet nga: bedri 03 Gsh 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet vetura ne gjendje shum te mir, vetura eshte e ardhur prej Zbicres, eshte ne emrin tim personal, Refjistrim ne Rks 1 vit, vetura ka 4 goma te reja te veres si dhe + 4 Goma te reja te dimrit. pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim