Vetura eshte e aksidentuar por ne gjendje te mir..

Shitet nga: trim 04 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura esht e aksidentuar por fatmirsisht esht pa deme ne motorr vetura ka te thyer krillen farin dhe hauben vetura sa i perket motrrit esht ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim