Veture -02

Shitet nga: agim rexha 26 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura eshet ne xhendje te mir teknike dhe optike posedon libren e seevusur klima tronik xhama me rrym auzomatik ndrrusin abs asp ni dor evozitne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim