Veture -07

Shitet nga: miri 27 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina eshte shum e mire dhe me pak kilometra ndodhet akoma ne Itali per te interesuarit e sjellim ne Kosove dhe Shqiperi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim