Vito 110D -99

Shitet nga: Skender Jashari 07 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj Mersedes VIto ne gjendje te mire teknike ku posedon goma te reja C ,ka dhe kuken per rimorkio ka 2000 kubik, i rujtun sic shihet ne foto. Per kontakt ne keta nr tel : +37744601023 viber ; +37744469095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim