Volkswagen kombi 1.9 turbo dizell 1995 -95

Shitet nga: Dardani 23 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes volkswagen kombi t4, 1.9 turbo dizell i sapoardhur nga gjermanija ne gjendje perfekt teknike dhe optike pa asnje gervishje she shum i ruajtur,me goma te reja me te gjitha serviset e kryera ne gjermani me liber servisi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim