Volvo v70 / 01 (NDRRIM I MUNDSHEM)

Shitet nga: KUSHTRIM 08 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
VOLVO V70 2.4 benzin
Viti I prodhimit 2001
Klim,abs,airbag,esp,tempomat, ulset me nxemje
fellne 4 xhamat me rrym etj.
Ne gjendje shum te Mir si optike ashtu dhe teknike
Rexhistrim RKS ka edhe deri mars
Ndrrimi I mundshem
Qmimi 3700 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim