Volvo 850 disel dhe mitsubishi galant 1,8 plin b..

Shitet nga: naim makolli 01 Qer 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë

oferta e ..nissan service RKSNe shitje dy vetura te perdorura
VOLVO 850 DTi.1995 2.5 disel

Volvo 850 tdi 2,5 disel ndrruesi automatik defekt
vetura asht me targa KS por doganen nuk e ka te paguar ky automjet asht ne emer te organizates jo qeveritare OJQ dhe si e till ka qen e liruar prej doganes . mirpo kjo makine e ka te paguar tatimin prej 814 euro por jo edhe doganen ,,si dhe ka vite qe e kam qlajmru librzen qe mos me ec taksat
perveq defektit ne ndrrus se shpjtesive tjerat jan ok

MITSUBISHI GALANT E52A Modeli ..

mitsubishi galant E52A \1995 viti; 1.8 benzin +plin manual ndrruesi .asht qlajmru vitin e kalum me targa rks .
ky qe shihet ne foto veq se asht qlajmru mos me ec taksat perndryshe teknikisht ashte ne rregull
kto dy vetura mund ti shihni gjdo dit ne autoparkun e nissan service makolli ne rrugen tauk bahqe prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim