Volvo S60 benzin -03

Shitet nga: shitesi 29 Qer 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura eshte e rujtur dhe me cilesi te larte TIP TOP , nuk eshte ne hipotek
ne vozitje eshte e shkelqyeshme
kush e ka fate kam me me uru.....ska me to hiq ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim