Volvo v70 /-01 --RKS--

Shitet nga: KUSHTRIM 23 Tet 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR   3 600 EUR

Komuna: Prishtinë
VOLVO V70 2.4 benzin
Viti I prodhimit 2001
Klim,abs,airbag,esp,tempomat, ulset me nxemje
fellne 4 xhamat me rrym etj.
Ne gjendje shum te Mir si optike ashtu dhe teknike
Rexhistrim RKS deri me: 18.04.2017
Ndrrimi I mundshem
Qmimi 3200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim