Volvo 940 dizel -92

Shitet nga: volvo 10 Nën 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: 940
Shes veturen volvo ne gjendje shum te mire teknike ngjyre e bardh,marshi manual,i regjistruar,dizell te interesuarit mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e tel.044610752 poashtu mund te kontaktoni dhe me viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim