Shitet vetura volvo

Shitet nga: Labinot 29 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: 960
Shitet vetura volvo me targa kosovare i regjistruar,marshi manual ne gjendje te rregullt ngjyr te bardh per informata me te rendesishme mos hezitoni na kontaktoni ne numrin: 044 318 607 dhe 044 610 752 ne baze te marveshjes mund te beje edhe ndrrim me jep kia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim