Volvo S60 2006 Model 2007

Shitet nga: Venhar 04 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S60
Ne shitje Volvo S60, viti i prodhimit 2006, model 2007. Ne gjendje te shkelqyeshme teknike. Vetura gjendet ne Prishtine dhe mund ta shihni cdo dite te javes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim