Volvo v40 karavan -97

Shitet nga: agron 21 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40
shitet vetura VOLVO / V40 -KARAVAN viti i prodhimit 1997 ngjyre e kalter e mbyllet metalike,me 4 dyer ,1948 cm /3 me 103 kw
vetura eshte e ardhur nga zvicrra dhe eshte pa tabela ks.
vetura eshte ne gjendje shume te rregull teknike perpos ka nje vend te shtypur pak ne deren e majt te vozitesi ,
per me shume na kontaktoni ne telefonat e larteshkruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim